Horoskop lew 2019. Horoskop na rok 2019

Maj 2019

horoskop lew 2019

Odkryj tajemnice przyszłości, by osiągnąć życiowy sukces. Wymienisz je więc na nowe. Teraz macie siłę do tego by zawalczyć o siebie i zmierzyć się z demonami przeszłości! Przypomnij sobie o swoich marzeniach i niezrealizowanych planach. Singielki w grudniu dostrzegą kogoś, dla kogo warto zmienić przyzwyczajenia. Życie nabierze tempa, a ty będziesz energiczna.

Next

Horoskop na 2019 rok dla Lwa

horoskop lew 2019

W sprawach zawodowych s³uchaj siê swojej intuicji, a na pewno wszystko pójdzie zgodnie z twoimi oczekiwaniami. Attractive Venus in your sign at the end of July brings the focus to your entire personal life, not just your romantic relationships. Dowiedz się, na co zwrócić uwagę w poszczególnych miesiącach, by działać bardziej efektywnie i uniknąć niebezpieczeństw. Układ planet wpływa na Ciebie bardzo korzystnie w tej dziedzinie. Lwy uwielbiają brylować w towarzystwie, tak więc biznesowe bankiety, na których mogą się pokazać, czy imprezy w ekskluzywnych klubach są dla nich idealnym tłem, czują się tam jak ryby w wodzie.

Next

Horoskop na 2019 rok dla Lwa

horoskop lew 2019

Przeprowadzi owocne negocjacje i wzmocni swoją pozycję. Otoczą cię wartościowi ludzie, a trudne sprawy rozstrzygną się na twoją korzyść. A co za tym idzie, można je rozwiązać. Partnerzy Lwa powinni być bardzo tolerancyjni, otwarci, namiętni, powinni lubić towarzystwo nie mniej niż on, ale być też osobami oczytanymi, takimi, z którymi nie da się nudzić. Jeśli jakiś wydatek może się zwrócić w ciągu najbliższych dwóch lub trzech lat, nie ma powodu do wahania się. Na polu zawodowym za to bardzo ciekawie.

Next

♌2019r LEW♌horoskop tarot

horoskop lew 2019

Rok 2019 sprzyja duchowym poszukiwaniom i rozwijaniu talentów, nawet jeśli ma to oznaczać rewolucję. Wycieczki, spacery czy jazda na nartach pozwol± ci wspaniale zregenerowaæ si³y. Ostrożność jest tym bardziej wskazana, że Lew pozna teraz kogoś bardzo wrażliwego. Ktoś atrakcyjny zacznie cię podrywać, a partner będzie musiał bronić swojej pozycji. Samotne Panny niech uważają na plotki.

Next

Horoskop na 2019 rok dla Lwa

horoskop lew 2019

Nie pozwól, aby inni wtrącali się w twoje miłosne sprawy. . Nie wszystkim się to spodoba, ale w końcu wszystkim wyjdzie na dobre. Poczujesz się jak gwiazda, bo wszyscy będą chcieli mieć cię po swojej stronie, a trudne sprawy rozstrzygną się na twoją korzyść. Potraktuj ją jako pomocne wskazówki, a nie jak wyrocznię.

Next

Lew

horoskop lew 2019

Horoskop roczny stanowi drogowskaz na cały rok. . Jakkolwiek miłość będzie w życiu Lwa kwitła, horoskop 2019 roku nie zaleca przesadnego upajania się nią. Marzec 2019 to nie jest dobry czas dla Lwów na podejmowanie jakichkolwiek poważniejszych decyzji. Szukaj miłości, bo Jowisz w kwadraturze znaku sprzyja szczęśliwym zbiegom okoliczności. Przyjazne ci znaki to Bli¼niêta i Strzelec, uwa¿aj na przem±drza³ego Barana. W miesiacach wakacyjnych sprawy sercowe nabiorą rozmachu.

Next

Horoskop na rok 2019

horoskop lew 2019

Pod koniec miesiąca pojawi się u Lwów ogromna potrzeba bycia kochanymi, a. Lew horoskop Grudzień 2019 Sukces zapewni ci wysłuchanie się w swój wewnętrzny głos. Pomagajcie sobie, bo razem macie wielką siłę przebicia. Ciebie i pozbyć się wszystkiego, co powierzchowne. Finanse: Nie dajcie się skusić! Powinny być mniej narcystyczne i skoncentrowane na sobie, większa uwagę zwracać na wartości duchowe niż powierzchowne przypodobanie się innym. . Singielki powinny zacząć znajomość na stopie koleżeńskiej, a nie czekać na uderzenie pioruna.

Next