Kendine iyi bak. Deniz Tekin

Taladro Kendine İyi Bak indir, Kendine İyi Bak mp3 indir

kendine iyi bak

. Bir bebek özleminde seni aramak varya Bu hep böyle böyle gider mi? Ama tabi razı geldim sonuçta onun da başını belaya sokmak istemem. . Kudurdukça o yezitler, Zapt olur mu koç yiğitler? Sonradan ben buna instgramdan Benimle cikarmisin vs vs dedim o da sesli mesaj göndererek evtttttttt demişti çok iyi hatırlıyorum. Sitemizde yer alan şiirlerin telif hakları şairlerin kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Tehditlerden, yılmamalı; Suç, cezasız kalmamalı; İnsanlık bu olmamalı! Karşı durmak kimin harcı, Her alın bir kale burcu, Vatan borcu namus borcu, Kısmet ise biter anne; Ben askerim, asker anne! Ben anlattım şerri, hayrı, Ders alanlar, alsın gayrı. Kafaları çok yoruyor, Akılları durduruyor, Bu katili kim koruyor? Filmin yönetmenliğini Ruhi Yapıcı ile birlikte üstlenen isim Hayat Bilgisi dizisinden de hatırladığımız Serhan Arslan.

Next

Kendime İyi Bak

kendine iyi bak

Bülbül konmaz goncasına, Dal ucunda gül kirlenmiş! Bitti artık bu sevda, Ne ara, ne sor beni Kapılmışım bir düşe, Bir yalancı gülüşe. Olmuyor derdimi dökmesem sana, Daha ne söylesem, ne desem sana, Bir sitem göndermek istesem sana, Hasretin boynumu büker önceden. Kaldığı evi annesinin babasının ne iş yaptıklarını vs hepsini 1 ay içerisinde öğrendim. Çıkar bir iki borazan, Baykuş gibi öter anne; Ben askerim, asker anne! Her Türk genci Yurdu için; Al kanını döker Anne; Ben askerim, asker anne! Öz halkını görür hakir, Halk bunlardan ürker anne; Ben askerim, asker anne! Sen yeter ki, eğme mağrur başını, Sen yeter ki çatma hilâl kaşını. Ev: 0 368 261 85 84 Cep: 0 530 512 73 76 © Copyright 2016. Bir an önce tecelli et! Üzülme adını düşürmem dile, Belki de kahrınla çöker giderim.

Next

Kendine İyi Bak Şiiri

kendine iyi bak

. . . Söz: Ali Çınar Müzik: Ahmet Kaya. .

Next

No.1 Kendine İyi Bak MP3 indir müzik yükle Kendine İyi Bak dinle

kendine iyi bak

Kendine iyi bak Bir veda değil elveda cümlesidir çoğu zaman O üç kelimeden çok daha fazlasını gizler içinde Kendine iyi bak Çünkü bundan sonra ben yanında olmucam olamıcam,istesemde istemesemde, Sevdim bir zamanlar seni hala seviyorum ve benden sonrada mutlu olmanı istiyorum Olurda bir gün dönersem seni iyi bulmak istiyorum Kendine iyi bak Çünkü bundan sonra kendinden başkası olmucak yanında sana bakacak,ben olmucam Kendine iyi bak ve beni düşünme Çünkü bende seni düşünmücem artık Arama sakın beni,yazma çünkü bende yazmıcam, Sil beni yüreğinden çünkü bende silecem Fakat yaşanılan paylaşılan güzel şeyler hatırına sana yürekten mutluluklar diliyorum Ve ben bir daha dönmemek üzere gidiyorum. Kefensiz yatan şehitler; Sonra bize ne der anne? Dört duvar arasında boğulur kalır insan. Sensiz dünya zindan olmuş gözüme, Bakma öyle melül mahzun yüzüme. Bir sürü ot övdün bir rastlantı mı? Sağ kalanlar, Bu davayı güder anne; Ben askerim, asker anne! İçimde çobanlıktan kalma bir heyecanla, Bir daha selam olsun! Emre davetiyelerini vermek için arkadaş grubuyla toplanır ve bu buluşmada eski defterler açılır. Ne ben kendimden memnunum ne de o benim dengesizliklerimden. Pislik dolu her bir taraf, Cezadan önce çıkar af!.

Next

Taladro Kendine İyi Bak indir, Kendine İyi Bak mp3 indir

kendine iyi bak

. Cani bunu hisseder mi, Hissetse dağa gider mi? Kız aynı gün bana instgramdan istek atmış. Sen de mi yolunu şaşırdın hocam! Bir an önce tecelli et! İçimdeki fırtına kör kurşunla diner mi? Şu kahpe dünya seni bana düşman eder mi? O vahşi kayalarda çağlayan dereleri, Ceddimizden emanet o kutsal yöreleri, Asla! Romantik komedi türündeki filmin oyuncu kadrosunda Aslı Tandoğan, Begüm Bingören ve Çağdaş Onur Öztürk gibi genç oyuncuların yer alıyor. Guzel arkadaşlıklar ve iyi bir çevre edinin kendinize. . Bu birliği kimse bozan, Belasını bulur azan. Ekrana bir sürü saçmalık yığdın, Bizi şişirdikçe şişirdin hocam! Hayvanlara ot kalmadı saye'nde, Bizi otlaklara düşürdün hocam.

Next

Kendine İyi Bak Sözleri

kendine iyi bak

Fakat yürek çökerse bir daha baca tütmez, Diplomalı cahilin aklı bu sırra yetmez! Şu anda benim eski yakın arkadaşımla 9. Güneşi içecek gibi olurum, Şafak yüreğimde söker önceden. Hala ısrar etse de aç kurtlar yamyamlıkta, Senin asaletinle dik duruyor Ülkemiz! Bir mavzer çığlığında seni aramak var ya Bu hep böyle böyle gider mi? O zamanlar bizim de maddi durumumuz çok iyi sayılmazdı ama kizinkine göre çok daha iyi bir maddi durumumuz vardı. Dayanamadım gittim babamın cüzdanından tam 200 lira çaldım. . .

Next

Kendine İyi Bak Sözleri

kendine iyi bak

Bir menekşe kokusunda seni aramak varya Bu hep böyle böyle gider mi? Ara da tanışalım, Dürüstçe konuşalım, Yetmez mi beklettiğin? Kutunun içine çikolataları doldurup içine not bıraktım. Arkadaşım aracılıyla kutuya sevdiğim kıza gönderdim. Geç de olsa tecelli et! Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır. Bu dağlar ki, Yurdumun kalesi o Bölge de, Sakın o ihtişamı bırakmayın gölgede! Bu Yurda ihanet eden, Bedelini öder anne; Ben askerim, asker anne! Artık kibriti kim çakarsa çaksın, Geçmişe bir benzin döker giderim. Neyse yılbaşına az bi zaman kala gidip alışveriş merkezinden bir kutu çikolata aldım. Mantığın zeresi yok içimde, saçmalamak , ağlayıp zırlamak istediğimde kendimi tutmaktan kasıntı saçma sapan bir insan oldum.

Next