Türkce pop 2019. 2018 Türkçe Pop Müzik Listeleri

Türkçe Pop Şarkılar 2020

türkce pop 2019

Emrah Karaduman - feat Derya Uluğ-Sürgün Aşkımız 97. Karsu - Jest Oldu 77. Türkçe şarkılar, denildiğinde her zaman ilk akla gelen Pop şarkılardır. Ben Fero - Mahallemiz Esmer 33. Yüzyüzeyken Konuşuruz - Ne Farkeder 85. Durun, kendinizi yormanıza gerek yok. Cadde Emre Aydın - Sen de Beni Hatırla Pop Aleyna Tilki - Dipsiz Kuyum Pop Aleyna Tilki - Yalnız Çiçek Pop Ali Güven - Aşk Pop Aliye Mutlu - 6 His Pop Asiye Palu - Sen Güzelsin Pop Atiye - Hisset Pop Aydın Kurtoğlu - Söz Pop Aydilge - Kendi Yoluma Gidiyorum Pop Aynur Aydın - Salla Pop Bahadır Tatlıöz ve Güliz Ayla - Kimin Umurunda Pop Bahadır Tatlıöz - Kendine İyi Bak Pop Bahadır Tatlıöz - Su Yolunu Bulur Pop Bahadır Tatlıöz - Yangınlar Var New Version Pop Bilge Nihan - Felek Pop Berkay - Ben Sadece Pop Berksan - Ben Pop Berksan - Yok Öyle Dünyam Pop Beşir Bayraktar - Olmadı Pop Bora Duran - Sana Doğru Pop Burak Kut - Hoppa Pop Buray - Kabahat Bende Pop Buray - Kehanet Pop Candan Erçetin - Kim Korkar Pop Cansu Koç - Çay Var İçersen Pop Cengiz Ateş - Unutturmam Pop Çelik - Tövbe Ettim Pop Deeperise ve Jabbar- Geçmiş Değişmez Dans Demet Akalın - Canıma da Değsin Pop Demet Aktaş - Sarıl Bana Pop Demet Sağıroğlu - Açık Çay Pop Deniz Seki - Öğrendim Pop Derya Uluğ - Ne Münasebet Pop Derya Uluğ ve Emrah Karaduman - Sürgün Aşkımız Pop Doğukan Manço ve Emre Altuğ - Zalim Sultan Pop Ece Seçkin - Dibine Dibine Pop Edis ve Emina - Güzelliğine Pop Edis - Buz Kırağı Pop Edis - Roman Pop Edis - Yalan Pop Ege Çubukçu, Gökhan Türkmen ve Aslı Demirer - Çalkala Rap Elif Kaya - Aşklarca Pop Emel Müftüoğlu - Gündem Yaratayım Mı Pop Emir - Gri Pop Emir - Naptın Pop Emre Aydın - Sensiz Pop Emre Erdal ve Murat Yaprak - 40 Derece Pop Fatih Ürek - Tak Tak Pop Ferhat Göçer - Reva Pop Fettah Can - Aradığım Aşk Pop Fettah Can - Kalakaldın mı? Oğuzhan Koç - Yaradana Yalvartma 7.

Next

2019 Türkçe Pop Müzik Listeleri

türkce pop 2019

Mabel Matiz - Sarmaşık 42. Bahadır Tatlıöz - Su Yolunu Bulur 84. Listeye eklemek istediğiniz şarkılar varsa yazın listeye dahil edeyim. Pop Simge - Ben Bazen Pop Simge - Öpücem Pop Sinan Akçıl ve Melda - Demesinler Pop Sinan Akçıl ve Maher Zain - Gülmek Sadaka Pop Soner Arıca - Ben Yoldan Gönüllü Çıktım Pop Soner Arıca - Seni Almazsam Pop Soner Sarıkabadayı - Boza Boza Pop Suat Ateşdağlı ve Gökçe Kırgız - Son Rötuş Pop Su Soley - Hep Bi' Tufan Pop Şimal - Z Raporu Pop Tan Taşçı - Bi' Başka Ayrıldık Pop Tarkan - Yalnızlar Treni Pop Tuğba Özerk - Patron Pop Vega - Dünyacım 2Rule Mix Pop Yalın - Hele Bi Başla Pop,Slow Yalın - Sensiz Ben Ne Olayım Pop Yankı Alper - Ya Siyah Ya Beyaz Pop Yasemin Mori ve Eypio - Estirelim Mi Pop Yeşim Vatan - Hepsi Hikaye Slow,pop Yıldız Tilbe - Bir Seni Tanırım Pop Yılmaz Taner - Kapılar Pop Yusuf Güney - Yaradanım Pop Zeki Güner - Çaresi Aşk Pop Zeynep Dizdar - Bi Gülüşü Pop Zeynep Dizdar - Önsezi Pop Zeynep Mansur - Tesadüfen Pop Ziynet Sali ve Berk Coşkun - Hadi Hoppalara Pop Ziynet Sali - Deli Divanenim Pop Ziynet Sali - Sanane Be Pop. Katy Perry - Never Really Over 86.

Next

2019 Türkçe Pop Şarkılar

türkce pop 2019

Yalın - Deva Bize Sevişler 51. Ece Seçkin - Dibine Dibine 43. Bilal Sonses - İnat Keçi 51. En Çok Dinlenen Pop Şarkılar 2002 2002'nin en çok dinlenen pop şarkıları arasında elbette dünya kupası 3. Billie Eilish - bury a friend 42.

Next

2019 Türkçe Pop Şarkılar

türkce pop 2019

Fakat listenin geri kalanının da oldukça kabarık olduğunu belirtelim. Her gün yeni pop şarkılar çıkıyor ve bu şarkılar kısa süre sonra tüketilip geride bırakılıyor. Biz sizler için herşeyi hazırladık. Merve Özbey - Eyvallah 73. Pop şarkılar, pop müzik listeleri ve pop indirme ekranından en kaliteli pop şarkıları bulabileceksiniz. Emrah Karaduman - feat Aleyna Tilki-Yalnız Çiçek 102. İdo Tatlıses - Olmadı 3.

Next

Turkce Pop Şarkılar Dinle

türkce pop 2019

Soner Arıca - Birlikte Yanarız 128. Ülkemizin en büyük müzik arşivinde sanatçıları kategorilendirilmiş şekilde albümlerini ve sanatçıların seslendirmiş oldukları tüm şarkıları bulabileceksiniz. Halsey - Without Me 98. Kahraman Deniz - Böyle Sever 61. Aydın Kurtoğlu - Gururdan Gömlek 76.

Next

Türkçe Pop Şarkılar 2020

türkce pop 2019

Tek yapamanız gereken listeden favori şqarkınızı seçip mp3 formatında dinlemek. Pop Seksendört - Eyvah Pop Serdar Ortaç - Yadigar Pop Sıla - Karanfil Pop Sıla - Sabır Pop Sibel Tüzün - Olaylara Gel Pop Simge - As Bayrakları Pop Simge - Aşkın Olayım Pop Sinan Özen - Ben Yanıyorum Pop Soner Arıca - Kaç Kere Pop Suat Ateşdağlı ve Gökçe Kırgız - Büyük Soru Pop Sura İskenderli - Bir Daha Yak Pop Tarık - Canparem Pop Turgay Saka ve Fulin - Panik Yok Pop Tuğba Özerk - Hergele Pop Tuğba Yurt - Çürüdüm Pop Tuğba Yurt - Vurkaç Pop Vera - Beyoğlu'nun Canını Almışlar Rock Yalın - Deme Bana Yokum Pop Yeliz - Aşk Alfabesi Pop Yirmi7 - Saklambaç Pop Yonca Lodi - Kızıl Kıyamet Pop Zakkum - Bilemedim Pop Zeynep Bastık - Her Yerde Sen Pop Ziynet Sali - Bana Da Söyle Pop Merhaba Blog Siteme Hoşgeldiniz: Sitemizde geçmişten günümüze kadar aradığınız tüm şarkı isimlerini sizin için listeliyorum. Mustafa Sandal - Gel Bana 67. En güzel şarkılar listesi olan bu pop şarkılar, yalnızca playerden oynatma butonuna bastığın anda çalmaya başlar! Aşkın Nur Yengi - feat Mehmet Erdem-Allahtan Kork 66. Özgün - Kalbimin Her Yeri 81. İdo Tatlıses - Bileklerime Kadar Acıyo 31.

Next

2020 Türkçe Pop

türkce pop 2019

Gönderdiğin pop müzikler senin için ince elenip sık dokunacak ve pop müzik dinle sayfamıza eklenecek. Gece Yolcuları - Pişmanım 87. Pop dinle ve Türkiye'de en güzel şarkılar listesi olan top 100 pop şarkılar dinlemenin keyfini çıkar. Yüzyüzeyken Konuşuruz - Boş Gemiler 84. Cem Belevi - Aç Kollarını 41. Gazapizm - Heyecanı Yok 71. .

Next