Yasak elma son bölüm full izle fox tv. Yasak Elma 65. bölüm izle FOX TV 20 Ocak 2020 Yeni bölüm FOX PLAY

Yasak Elma Son Bölüm izle

yasak elma son bölüm full izle fox tv

Yıldız ile Ender, Şahika'yı alt etmeyi başarabilecek mi? Yıldız Yılmaz Gencecik yaşına rağmen hayatından sıkılmıştır. Halit'in düşmanları alt etmek için bulduğu çözüm, tüm düzeni değiştirecektir. Şahika'nın iş birliği teklifini mecburen kabul etmek zorunda kalan Ender, bir taraftan Şahika'nın verdiği görevleri yaparken bir taraftan da ondan kurtulmanın yollarını arar. Fox ekranında Yasak Elma dizisinin yeni bölümü 16 Aralık 2019 Pazartesi akşamı yayınlandı. Aynı şekilde Şahika'nın Ender'i köşeye sıkıştırmak için Yiğit üzerinden şantaj yapması da bomba etkisi yarattı. Yasak Elma'da bu hafta neler olacak merak edenler heyecanla pazartesi akşamının gelmesini bekliyorlar.

Next

Yasak Elma 66. bölüm izle (son bölüm full izle)! Kötülükler kraliçesi aşık oldu! 27 Ocak 2020

yasak elma son bölüm full izle fox tv

Alihan'ın bazı paravan şirketler aracılığıyla şirketin hisselerini topladığını savunan Zeynep, Halit Bey'e şüphelerinin doğru çıkması durumunda ne yapacağını da merak ederek sorar. Alihan ise Zeynep'ten vazgeçemez ancak intikam duygusuda ağır basmaktadır. Entrikaların kadını Ender, yeni planlar yaparken, Alihan ise tek derdi Halit'ten intikam almak. Nadir Halit'in bu hamlesi sonrası hem kızını hem eşini almak için var gücüyle çalışacak. Şahika ve Ender arasında ki atışmalı entrikalar hız kesmeden devam ediyor. Şişli Terakki Lisesi ve ardından İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümünü bitirdikten sonra, Sanat Tarihi üzerine ders aldı ve bir galeride çalışmaya başladı.

Next

Yasak Elma 22. Bölüm

yasak elma son bölüm full izle fox tv

Lila Yiğit'i daha da üzmek için hiç susmadı. Her gün büyüyen dizi arşivimizle sizlere daha iyi hizmet verebilmek için buradayız. Selim beyin teklifi Nadir kanalı alınca vazgeçtiler. Peki, Halit bu duruma nasıl yanıt verecektir. Halit, diğer saatin asıl sahibinin Tuncer Karaduman olduğunu söyledi. Yasak Elma Dizi Konusu Zeynep Sevda Erginci ve Yıldız Eda Ece birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Alihan'ın başı, yaptıkları anlaşmayı sık sık unutan Ender'le dertte.

Next

Yasak Elma 66. bölüm izle (son bölüm full izle)! Kötülükler kraliçesi aşık oldu! 27 Ocak 2020

yasak elma son bölüm full izle fox tv

Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Bölüm 10 Aralık 2018 Pazartesi akşamı saat 20. Kimin kiminle ilişki halinde olduğu belli olmayan Yasak Elma son bölümde Ender'in Kemal ile Yıldız'ın arasındaki ilişkiyi Halit'e göstereceği görülüyor. Halit, Nadir'le Ender'in işbirliğini öğrenmenin şaşkınlığını yaşarken, karşı hamle yapmak için harekete geçer. Öte taraftan Alihan Zeynep ve Dündar kıskançlığı tavan yaptı.

Next

Yasak Elma 22. Bölüm

yasak elma son bölüm full izle fox tv

Son olarak Nesrin Cavadzade'nin de başrol kadrosuna dahil olduğu dizi, deneyimli oyuncu kadrosu ile ekranlara damga vurmaya devam ediyor. Bölüm önemli gelişmelerle izleyicinin karşısına çıkıyor. Ender'i Yğit ile tehdit eden Şahika amacına ulaşabilecek mi? Yasak Elma son bölüm full izlemek için haberimizi takipte kalınız. Etrafındakilerin ilişkiyi öğrenmemesi için yoğun çaba gösteren Şahika herkesi yanlış yönlendirir. Bunun için Ercan ile de görüşüyor.

Next

Yasak Elma HD Son Bölüm izle

yasak elma son bölüm full izle fox tv

Halit, Nadir'in hamleleri karşısında sessiz kalmamaya kararlıdır. Daha önce kafasındaki bazı hesaplar için Ender ile evlenen Alihan'dan sonra şimdi de aynı şeyi Zeynep yapıyor. Halit ve Leyla ilişkisinden gittikçe şüphelenmeye başlayan Yıldız, tüm isteklerinin Halit tarafından veto yemesinin ardından bu şüphesinde gittikçe emin olmaya başlar. Nadir ve Halit yüzleşmesinde, Nadir'in getirdiği sürpriz isim tüm dengeleri alt üst edecektir. Halit, Nadir'le Ender'in işbirliğini öğrenmenin şaşkınlığını yaşarken, karşı hamle yapmak için harekete geçer. Son olarak Nesrin Cavadzade'nin de başrol kadrosuna dahil olduğu dizi, deneyimli oyuncu kadrosu ile ekranlara damga vurmaya devam ediyor.

Next